O Firmie
  
   Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „MAK-POL” zostało założone i rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku, jego siedziba mieści się przy ulicy Podgórnej 12 w Bielsku-Białej. Założycielem i jej jedynym właścicielem jest Tadeusz Mędrzak. Jego ideą było stworzenie dużego i silnego przedsiębiorstwa o zasięgu regionalnym, którego wyroby przez wysoką jakość i szeroki asortyment będą cenione i poszukiwane przez klientów, a marka na trwałe zapisze się w branży spożywczej regionu, w którym będą działać.
Przedsiębiorstwo od chwili powstania działa nieprzerwanie. W czasie przeszło już kilkunastoletniej działalności firma zawsze kładła ogromny nacisk na wysoką, jakość wytwarzanego produktu. Początkowo produkowany był wyłącznie makaron domowy, zwyczajowo zwana nitką-krajanką, którego receptura oraz sposób produkcji jest taki jak makaron robiony przez nasze babcie.
Czytaj więcej

  
  
  Przepisy  
  Łazanki z Boczkiem  
  Składniki
  • 50 dag makaronu na łazanki
  • oliwa z oliwek
  • 50 dag kiszonej kapusty
  • 1/2 główki małej białej kapusty
  • 40 dag chudego wędzonego boczku
 
  Opis Przygotowania
Ugotować łazanki „al dente”, przepłukać i odstawić. Cebulę, boczek i grzyby pokroić w kostkę. Smażyć na patelni z oliwą, aż się zarumienią. Kapustę kiszoną opłukać wycisnąć i pokroić, wrzucić do patelni i smażyć z pozostałymi produktami o...
Czytaj więcej