O Firmie
  
   Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „MAK-POL” zostało założone i rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku, jego siedziba mieści się przy ulicy Podgórnej 12 w Bielsku-Białej. Założycielem i jej jedynym właścicielem jest Tadeusz Mędrzak. Jego ideą było stworzenie dużego i silnego przedsiębiorstwa o zasięgu regionalnym, którego wyroby przez wysoką jakość i szeroki asortyment będą cenione i poszukiwane przez klientów, a marka na trwałe zapisze się w branży spożywczej regionu, w którym będą działać.
Przedsiębiorstwo od chwili powstania działa nieprzerwanie. W czasie przeszło już kilkunastoletniej działalności firma zawsze kładła ogromny nacisk na wysoką, jakość wytwarzanego produktu. Początkowo produkowany był wyłącznie makaron domowy, zwyczajowo zwana nitką-krajanką, którego receptura oraz sposób produkcji jest taki jak makaron robiony przez nasze babcie.
Czytaj więcej

  
  
  Przepisy  
  Makaronowe Wariacje  
  Składniki
  • makaron świderki
  • 3 pomidory
  • 2 cebule
  • 4 jaja
  • 40 dkg sera żółtego
 
  Opis Przygotowania
Ugotować makaron. Na patelni rozgrzać oliwę z oliwek, zeszklić cebulkę pokrojoną w piórka, dodać jaja i podsmażyć razem na jajecznicę. Doprawić solą i pieprzem. Pomidory pokroić w kostkę. Ser zetrzeć na tarce o grubych oczkach. Do gorącego makaronu d...
Czytaj więcej