O Firmie
  
   Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „MAK-POL” zostało założone i rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku, jego siedziba mieści się przy ulicy Podgórnej 12 w Bielsku-Białej. Założycielem i jej jedynym właścicielem jest Tadeusz Mędrzak. Jego ideą było stworzenie dużego i silnego przedsiębiorstwa o zasięgu regionalnym, którego wyroby przez wysoką jakość i szeroki asortyment będą cenione i poszukiwane przez klientów, a marka na trwałe zapisze się w branży spożywczej regionu, w którym będą działać.
Przedsiębiorstwo od chwili powstania działa nieprzerwanie. W czasie przeszło już kilkunastoletniej działalności firma zawsze kładła ogromny nacisk na wysoką, jakość wytwarzanego produktu. Początkowo produkowany był wyłącznie makaron domowy, zwyczajowo zwana nitką-krajanką, którego receptura oraz sposób produkcji jest taki jak makaron robiony przez nasze babcie.
Czytaj więcej

  
  
  Przepisy  
  Leczo - Nitki  
  Składniki
  • 1/2 kg pieczarek
  • 1 cebula
  • 1 czerwona papryka
  • ok.30 dag boczku chudego
  • 2 kiełbasy
 
  Opis Przygotowania
W większym garnku zagotować wodę. Do gotującej się wody wrzucić pokrojona w kostkę marchewkę, paprykę, liść laurowy, pieprz, ziele angielskie. Na patelni na oleju podsmażamy pokrojony boczek, kiełbasę, cebulę (aż się wszystko lekko zarumieni). Podsma...
Czytaj więcej