O Firmie
  
   Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „MAK-POL” zostało założone i rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku, jego siedziba mieści się przy ulicy Podgórnej 12 w Bielsku-Białej. Założycielem i jej jedynym właścicielem jest Tadeusz Mędrzak. Jego ideą było stworzenie dużego i silnego przedsiębiorstwa o zasięgu regionalnym, którego wyroby przez wysoką jakość i szeroki asortyment będą cenione i poszukiwane przez klientów, a marka na trwałe zapisze się w branży spożywczej regionu, w którym będą działać.
Przedsiębiorstwo od chwili powstania działa nieprzerwanie. W czasie przeszło już kilkunastoletniej działalności firma zawsze kładła ogromny nacisk na wysoką, jakość wytwarzanego produktu. Początkowo produkowany był wyłącznie makaron domowy, zwyczajowo zwana nitką-krajanką, którego receptura oraz sposób produkcji jest taki jak makaron robiony przez nasze babcie.
Z czasem przedsiębiorstwo powiększyło swój asortyment wprowadzając nowe formy makaronu tłoczonego jak: świderek, wstążka, niteczka, łazanka, kolanko, tarte, produkowanego na maszynach próżniowych.
Firma MAK-POL dba, aby produkty przez nią wytworzone miały wspaniały smak, a ponadto dostarczały organizmowi wielu wartości odżywczych oraz dużą porcję energii. Firma wykorzystuje starannie opracowane receptury, które są ciągle udoskonalane, aby zapewnić makaronom jak najlepszą jakość. Łączy doświadczenie i tradycję z możliwościami, jakie dają współczesne technologie.
Firma działa na rynku Polski Południowo-Wschodniej (województwo Śląskie, Małopolskie i Podkarpackie) oraz częściowo na rynku unijnym (Czechy).

Zapraszamy do współpracy.

  
   Nasza firma